נגישות היא  אורח חיים מכבד, שוויוני, מכיל ומכובד. אורח חיים בה החברה רגישה לצרכיו של האדם עם מוגבלות שהוא חלק מהחברה, והאדם צורך שירותים באופן איכותי המתאים לצרכיו על מנת שישתלב בחברה באופן שווה וללא מחסומים.

 נגישות לאנשים עם ליקויי שמיעה מתייחסת הן למידע המותאם למוגבלות והן לאביזרי עזר ויזואליים ו/או להגברת אביזרי עזר שמיעתיים.

 ארגון בקול פועל ללא לאות לקידום הנגישות, הטמעתה, קידום זכויות וחקיקה.

בואו והיו שותפים לשינוי חברתי!

איזה עולם נפלא לכבדי שמיעה הוא עולם שבו אנו יכולים לשוחח בנוחות עם פקידת הבנק, ליהנות מסרט שהוא משלנו בליווי כתוביות, לשמוע ולהבין הצגה או מופע אור קולי באמצעות אזניות הגברה, ליצור קשר בדואר אלקטרוני עם רופא המשפחה. את העולם הזה אנו יכולים ליצור באמצעות נגישות – היא האמצעי לכך שאנו נוכל להשתלב בעולם הזה באופן שוויוני, עצמאי ומכובד.

אחד ממישורי הפעילות הוא באתר שלנו. תחת הכותרת "נגישות" נביא חדשות מתחום הנגישות לכבדי שמיעה, נציג רשימה מתעדכנת של מוסדות נגישים, נקשר אל עמותות העוסקות בתחום הנגישות, נספר על אודות פרויקטים בתחום וכן על אודות חקיקה ותקנות בנושא הנגישות לכבדי שמיעה.

יש לכם מקום פעיל כאן, כולם מוזמנים. ספרו לנו על מקומות לא נגישים בהם נתקלתם וגם על מקומות המכריזים על נגישות אך בפועל לא מיישמים אותה. הציעו לנו הצעות לפעילות, שאלו אותנו שאלות וכתבו על הנושא טורים אישיים משלכם.